O nas

Jesteśmy polską, bardzo szybko rozwijającą się marką profesjonalnego oświetlenia scenicznego, bazującą na długoletnich badaniach i doświadczeniu. Najważniejszymi punktami strategii biznesowej marki jest jakość wykonywanych urządzeń, oraz ich innowacyjność i niezawodność.

Oferta firmy skierowana jest do firm eventowych, teatrów, sal koncertowych, telewizji, klubów muzycznych.

Produkowane przez firmę urządzenia to efektowne oprawy o funkcjonalności i parametrach spełniających wymagania każdego wydarzenia.

.Strategia

Najważniejszymi punktami strategii biznesowej marki są dbałość o jakość produkowanych urządzeń, ich innowacyjność i niezawodność.

Jakość.

Oprawy produkowane przez markę Brighter dedykowane są zarówno dla firm scenicznych, eventowych, jak i stałych instalacji dla teatrów, sal koncertowych, telewizji, klubów muzycznych i innych przestrzeni rozrywkowych.

.Cel

Urządzenia produkowane przez firmę to efektywne oprawy o funkcjonalności i parametrach spełniających wymagania każdego eventu.

Wytrzymałość.

Brighter specjalizuje się w produkcji urządzeń o podwyższonej klasie odporności IP65, takich jak naświetlacze architektoniczne (LED washers), listwy LED (LED bars) oraz pary (LED pars).

.Technologia

W ofercie marki znajdują się również urządzenia inteligentne, ruchome głowy o nowoczesnych funkcjonalnościach i wysokich parametrach, a także cała gama produktów teatralnych, w tym oświetlacze profilowe i Fresnel oparte na technologii LED.